Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U gjetën të vrarë në kanal, flet nëna e dy vëllezërve: Nuk kemi hasëm

Nëna e dy djemve Andrea dhe Martin Olldashi të vrarë me armë zjarri, foli, duke treguar se djemtë e saj nuk i kishte në hasmëri.

Nëna e viktimave tha se nuk e di nëse do të gjenden autorët që i shkaktuan vdekjen dy djemve të saj, ndërsa thekson se për Andrean dhe Martinin të pyesin të gjithë pallatin nëse duan të dinë më shumë për sjelljen e tyre.

Ajo shton se “Nuk e di do të gjenden apo jo autorët. Unë me hasëm nuk i kisha atë le ta gjejë shteti.

Për djemtë e mi le të pyesin pallatin”, shprehet nëna e të rinjve.shteti duhet të gjejë të drejtën dhe të zbardhet vrasja e dy djemve të saj.

Një nga dëshmitarët ka treguar se si ka gjetur trupat e dy vëllezërve në kanal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet