Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbimi i 2 lokaleve gjatë natës në Shkodër/ Pronari: S’u bënë hetime! Kuptohet që ishte eksploziv, e jo bombol gazi

Pronari i lokalit që u shkrumbua një ditë më parë, Arbis Vjerdha hedh dyshime se shkak i zjarrit nuk ka qenë bombola e gazit, siç është raportuar, por eksploziv.

” Nuk kam parë polic që të bëjë hetimin më të mëtejshme, jam person publik, zhvilloj një luftë, të mirë ose të keqe, shoh aty persona qe bëjnë 3 foto, po ato 3 foto mjaftojnë për ta kuptuar që është eksploziv”, ka thënë ai ndër të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet