Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkatërrim në Tiranë, protestuesit nuk kursejnë as selinë e Partisë Socialiste

Dyert e thyera, xhamat copë dhe çdo gjë tjetër e shkatërruar.

Këto pamje tregojnë zyrat e Partisë Socialiste që kanë qenë një nga vendet e shumta që janë shkatërruar sot dhe djëe gjatë protestave masive.

Siç shihet dhe në pamje, gjithçka është shkatërruar në selinë rozë dhe godina nuk o ngjason më asaj të mëparshmes ku mblidhen socialistët.

‘Shtëpia’ e dytë e Ramës, është vetëm një nga gjërat që është shkatërruar. Zogu i Zi, Bulevardet, ish-Blloku, Rruga e Elbasanit dhe 21 dhjetori, kanë qenë në flakë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet