Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sende të forta në drejtim të policisë, autobotet hedhin ujë për të shpërndarë protestuesit

Një numër i madh protestuesish ishin mbledhur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” duke protestuar dhe hedhur sende të forta drejt policisë.

Por menjëherë kanë ndërhyrë autobotet të cilat kanë hedhur ujë dhe i kanë shpërndarë protestuesit, që vijojnë të jenë në disa pika të kryeqytetit dhe marshojnë në disa rrugë.

Forcat Speciale bënë një ndërhyrje në të dyja anët e Bulevardit si nga hotel Dajti ashtu dhe nga parku Rinia. Më pas policia u stacionua tek Kryeministria.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet