Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pse nuk kishin kamera efektivët që u përballën me Klodian Rashën? Flet Sandër Lleshaj

Gazetari Robert Rakipllari i është drejtuar ministrit të Brendshëm të dorëhequr ditën e sotme Sandër Lleshaj me pyetjen se përse nuk kishin kamera në trup policët natën e vrasjes.

Lleshaj tha se nuk është detyrim të vendoset kamera por sipas tij edhe sikur të ishte me detyrim nuk ka mjaftueshëm për të gjithë forcat blu.

“Kamera nuk është detyrë ligjore por opsion, s’kemi mundësi, nuk e ka detyrim por edhe po ta ketë detyrim nuk ka. Nuk janë detyrim por nuk kemi kamera të mjaftueshme për tu pajisur të gjithë”, tha Lleshaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet