Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protestë në gjithë Tiranën, të rinjtë hedhin poshtë disa tabela sinjalistike

Protesta nga të gjitha anët e kryeqytetit. Një pjesë e protestuesve i është drejtuar rrugës së Durrësit, ndërsa thuhet se turma e të rinjve po shkojnë drejt Zogut të Zi.

Mësohet se të rinjtë kanë hedhur përtokë të gjitha tabelat e sinjalistikës rrugore.

Ndërkohë nuk përjashtohet dhe mundësia që këta të rinj të drejtohen drejt banesës së të ndjerit Klodian Rasha, i cili u vra nga një efektiv policie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet