Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, shoqërohet në polici gazetari

Një numër shoqërimesh ka bërë policia sot në protestën për vrasjen e Klodian Rashës.

Mes tyre është edhe gazetari i RTV Ora Xhoi Malësia. Siç raportohet nga kolegët e gazetarit, Xhoi Malësia u ka thënë disa herë policëve që ishte gazetar, por kjo nuk i ka ndaluar që ta shoqëronin.

Raportohet po ashtu, se Malësia u ndalua sepse po filmonte me celular ndërsa efektivët nuk e kanë lënë që t’u tregojë kartën e gazetarit.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet