Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta për Klodian Rashën në Korçë/ Gjobë 4 mln lekë për katër të rinj

Janë shoqëruar në komisariatin e Korçës organizatorët e protestës së zhvilluar pasditen e sotme për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Kryetarja e FRPD në Korçë po ashtu të rinj, pjesë e kësaj partie janë shoqëruar e janë duke u pyetur nga forcat blu.

Ndërkohë kane marre gjobë me vlerën 5 milionë lekë 4 persona, të evidentuar nga policia si organizatorë.

Pasditen e sotme dhjetëra protestues sulmuan me sende të forta bashkinë e Korçës dhe dogjën pemë dekorative./BW

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet