Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nëna kërkon djalin 13-vjeçar në protestë: Më thanë që e ka marrë policia

Një nënë e dëshpëruar po kërkon djalin e saj 13-vjeçar i cili i është bashkuar protestës për vrasjen e 25-vjeçarit, Klodian Rasha.

Ajo tha se i kanë thënë që e ka marrë policia sepse ka thyer xhamat e semaforit.

“Është 12 vjeç, ka hyrë për 13. Më thanë shko të komisariati se e ke numri 2. Djali im është në shkollë.

Në orën pesë ka dalë dhe kur e mora në telefon, i thashë hajde të hamë bukë, dhe më thanë që e ka marrë policia.

Pastaj erdha dhe pyeta e më thanë që ka thyer xhamat e semaforit, por s’ma merr mendja që ka thyer gjë ai. S’e di tani.”-tha nëna e djalit për Syri tv.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet