Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Mos harro çelsat e BMW”, plasin memet në rrjetet sociale pas largimit të Sandër Lleshaj

Pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj si ministër i Brendëshëm ka plasur dhe gallata në rrjetet sociale sidomos për makinën tip “BMW” e cila u përfol për çmimin e saj të kripur.

Fillimisht u përfol se makina e ministrit kushtonte 150 mijë euro por shumë shpejt një gjë e tillë është hedhur poshtë nga vetë Lleshaj i cili është shprehur se makina kushton vetëm 49 mijë euro.

Në rrjetet sociale janë shpërndara shumë meme për Leshaj tashmë ish-ministër i Brendshëm, ku një ndër to është edhe për çelsat e makinës “BMW”.

Ndërkohë që protestat vazhdojnë në Tiranë, por edhe në rrethe që duket se nuk i ka kënaqur dorëheqja e Lleshajt duke kërkuar më shumë përgjegjësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet