Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Me precedentë penalë/ Dalin fotot, kush janë dy vëllezërit e gjetur të vrarë sot në Maliq

Mësohet se dy vëllezërit e gjetur të vrarë paraditen e sotme në Maliq janë me precedentë penalë.

Zbulohet se vëllezërit Andrea dhe Martin Olldashi janë të dënuar më parë për vjedhje dhe me tendencë prodhim e shitje narkotikësh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet