Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Martohen Fjolla Morina dhe Fisnik Syla, publikojnë foton e parë si burrë e grua

Artistja shqiptare, Fjolla Morina, mbrëmë (e mërkurë) i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, biznesmenin e njohur nga Gjilani, Fisnik Syla.

Çifti lajmin e bënë të ditur përmes rrjeteve sociale, ndërsa është ndërruar statusi i artistes nga ‘beqare’ në ‘e martuar’.

Të njëjtit duket se nuk kanë realizuar ndonjë ceremoni për shkak të pandemisë, por që pas këtij lajmi publikuan një fotografi të parë si të martuar në Facebook.

Kësaj radhe, është Fisniku ai i cili ka publikuar një imazh përkrah Fjollës, të cilët njëherësh duken shumë të lumtur.

“E dashur, Fjolla Morina”, ka qenë përshkrimi i imazhit.

Kujtojmë që çifti zyrtarizuan lidhjen disa muaj më parë, derisa të dy kanë fëmijë nga lidhjet e tyre të mëparshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet