Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kaos në ish-Bllok, protestuesit i vënë flakën koshave të plehrave

Ish-Blloku në flakë. Protestuesit janë zhvendosur në zonën e ish-Bllokut. Ata u kanë vënë flakën disa koshave plehrash duke shkaktuar një rrëmujë të madhe në këtë zonë.

Siç shihet dhe në pamje, makinat janë mbledhur në këtë zonë, pasi protestuesit i kanë bllokuar dhe nuk i lejojnë që të kalojnë.

Nga ana tjetër, qytetarët që nuk po protestojnë janë të ulur në lokale e bar-kafe të kësaj zone. Ata nuk lëvizin, ndërkohë që protesta e dhunshme vijon.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet