Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I shpallur në kërkim, Stresi sfidon policinë me video nga rrjetet sociale

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi është shpallur në kërkim nga policia pasi mori pjesë në protestën e organizuar mbrëmë për vrasjen e të riut Klodian Rasha.

Reperi duket se ka sfiduar policinë përmes rrjeteve sociale. Ai ka publikuar një video në Intsrgram, ndërsa shfaqet në automjet duke kënduar.

Sakaq, uniformat blu njoftuan se mbi këngëtarin rëndojnë akuzat për veprat penale “Organizim dhe pjesëmarrje në tubime të paligjshme” dhe “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit” “Kundershtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Prishja e qetesise publike” “ Shkaterrimit të pronës me zjarr” dhe” Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet