Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fallxhorja mashtron një 35-vjeçare, i merr 12 mijë euro me premtimin se do i ndryshonte fatin! Vihet në hetim

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht një 56-vjeçare të identifikuar si A.Sh sepse në periudhën 2 mujore duke i premtuar ndryshimin e fatit me fall ka mashtruar një 35 vjeçare.

Policia bën me dije se gruaja në fjalë, që vetëcilësohej fallxhore i ka marrë në këmbim rreth 12 mijë euro kësaj vajze.

Ndër të tjera se çështja po hetohet nga prokuroria.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet