E rëndë në Gramsh, gjendet e mbytur në liqenin e Banjës një grua rreth 53 vjeçe

Aktualitet
E rëndë në Gramsh, gjendet e mbytur në liqenin e Banjës

Një grua është gjetur e mbytur në liqenin e Banjës, në Gramsh.

Mësohet se viktima është e moshës rreth 53-vjeçare, ndërsa është gjetur pranë fshatit Gjergjovin.

Nga informacionet e para, bëhet e ditur se viktima është me inicialet L. Z., ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e të vërtetës.

ME TE LEXUARAT