Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha publikon foton e Ramës duke bërë shopping në New York: Qytetarët duan një qeveri që kujdeset për ta!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar shkurtër për protestën e zhvilluar mbrëmjen e kaluar në Tiranë kundër vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga policia.

Basha publikon në “Twitter” një foto të protestuesve dhe të kryeministrit Edi Rama, i cili sipas Partisë Demokratike, shfaqet në rrugët e New York-ut duke bërë shopping, teksa në Tiranë protestohet.

Përbri fotos, Basha shkruan se “Qytetarët shqiptarë meritojnë një qeveri që kujdeset për njerëzit, jo për veten!”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet