Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ardit Gjebrea paralajmëron ndjekësit të kenë kujdes, po bëhen mashtrime në emër të tij

Ardit Gjebrea ka njoftuar ndjekësit për disa mashtrime që po bëhen në emër të tij.

Ardit Gjebrea është njëri nga emrat shumë të dashur për publikun.

Ai njihet për sukseset e shumta në karrierë, miqësinë e afërt që ka me kolegë e fansa, e zemërgjerësinë për tu ndihmuar njerëzve në nevojë.

Mirëpo dikush po tenton ta keqpërdor emrin e tij si duket për përfitime personale, prandaj Arditi ka vendosur që nëpërmjet një postimi në Instagram ti ftoj ndjekësit që të jenë kujdes.

“Kujdes!!! Mos jepni asnjë të dhënë tuajën personale, nëse ju kërkojnë nga llogari të ndryshme me emrin tim në Facebook ose Instagram! Mos hyni në asnjë lojë që ka emrin apo foton time. Gjithçka është një tallje e dikujt! Vetëm kjo është faqe e imja, e verifikuar!”, u shpreh Arditi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet