Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

16-vjeçari masakron policen gjatë arrestimit në Britani

Në Britani, një oficere policie është sulmuar gjatë arrestimit të një djali 16-vjeçar nga Swadllincote.

Sipas raportimeve thuhet se oficerja ka nevojë për një operacion në fytyrë, ku pas dhunës 16-vjeçari është ndaluar.

Policia e Leicestershire raporton se ngjarja ka ndodhur në zonën e Ashby, Leicestershire (Britani), duke publikuar foto të oficeres ku shihet qartë e gjakosur dhe e dëmtuar rëndë në fytyrë.

16-vjeçari nga Swadlincote, Derbyshire, u paraqit në Gjykatën e Leicester të hënën dhe dënimi do jepet më 11 janar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet