Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e Klodian Rashës/ Protestuesit përplasen me policinë, tentojnë të hyjnë në Ministrinë e Brendshme

Protuestuesit tek Ministria e Brendshme i kanë bërë thirrje policëve të heqin kapelet.

Në protestë, të rinjtë dhe përfaqësues të shoqërisë civile janë përplasur me policinë.

Protestuesit kanë tentuar të hapin derën e ministrisë së Brendshme.

Të rinjtë dhe shoqëria civile i kërkojnë policëve të solidarizohen me vrasjen e Klodian Rashës dhe të heqin kapelet.

Protestuesit vijojnë të kërkojnë dorëheqjen e ministrit Sandër Lleshaj si dhe dënimin me burg për drejtuesit e Policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet