Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ulet numri i viktimave dhe i të prekurve nga Covid-19 në Itali

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali kanë humbur jetën nga koronavirusi 499 pacientë.

Ministria e Shëndetësi bëri me dije se janë realizuar 118, 475 testime prej të cilëve 12, 756 rezultuan pozitiv.

Autoritetet shëndetësore i bëjnë apel qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm dhe të respektojnë masat për të parandaluar përhapjen e COVID-19

Sakaq rajoni me rritjen më të madhe të rasteve të reja është Veneto me 2,427 raste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet