Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë në afërsi të Labinotit, çfarë thotë Policia

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Labinot të Elbasanit.

Burime bëjnë me dije se kanë qenë banorët e zonës ata që kanë raportuar për të shtëna, por sipas Policisë ato kanë qenë në repartin e qitjes.

Policia sqaron se nuk ka pasur asnjë ngjarje me natyrë kriminale, dhe fton qytetarët që për ccdo shqetësim të raportojnë pranë bluve, dhe të bashkëpunojnë me ta.

Për shkak se vazhdimisht Elbasani është tronditur nga ngjarje të rënda, duket se dhe sensibiliteti i qytetarëve është mjaft i lartë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet