Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Skënder Brataj përlotet në emision për vdekjen e mjekut Drini Dobi: E kam pasur shok klase

Vdekja e mjekut Drini Dobi në moshën 51-vjeçare ka prekur miqtë dhe plot kolegë të tij. Ndër të cilët edhe kreun e e Përgjithshëm të Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i cili është përlotur live në emision.

Morëm një lajm shumë të hidhur, unë e kam patur shok shkolle. U munduam të bënim…Jeta…”, tha Brataj por fjalët nuk i dilnin nga lotët.

Mjeku neurolog Drini Dobi humbi jetën si pasojë e komplikacioneve me Covid-19. Pak ditë më parë ishte dërguar me kurim në Itali pasi gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar.

Miqtë dhe kolegët e tij hapën një numër llogarie për të ndihmuar mjekun Dobi me shpenzimet e kurimit në Itali.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet