Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbohet lokali në qendër të Shkodrës

Një lokal në qendër të Shkodrës është përfshirë nga flakët. Sipas informacioneve të para, dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Siç shikohet edhe nga pamjet lokali është djegur totalisht dhe flakët kanë prekur edhe pjesën anësore të një pallati.

Lokali gjendet në qendër të Shkodrës, shumë pranë hyrjes së Teatrit Migjeni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet