Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protestuesit të zemëruar, tentojnë të hapin me forcë dyert e Kryeministrisë

Vijon të jetë e nxehtë situata në protestën e sotshme para Kryeministrisë.

Protestuesit kanë arritur të thyejnë kordonin policor dhe të afrohen tek dyert e kryeministrisë.

Dhjetëra persona të revoltuar tentuan të hapin dyert e saj.

Me objekte të forta kanë tentuar të thyejnë dyert e institucionit të kryeministrisë.

Policia ka lënë kordonin policor dhe protestuesit tentuan të hapin dyert.

Fizikisht dhe me sende të forta protestuesit qëlluan për disa çaste dyert e godinës së kryeministrisë, por pa arritur që t’i hapin ato dhe të futeshin brenda godinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet