Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta tek Ministria e Brendshme, lëndohet një gazetar dhe reperi Stresi

Nga përplasjet tek Ministria e Brendshme kanë ngelur dy të lënduar.

Mësohet se i lënduar ka mbetur reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin artistik ‘’Stresi’.

Po ashtu është lënduar edhe një gazetar i cili po mbulonte protestën. Më parë u lëndua në kokë dhe një polic.

Pak më parë protestuesit u përplasën me policët para Ministrisë së Brendshme teksa kanë gjuajtur godinën me hurma dhe sende të forta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet