Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Presidenti Meta i prerë: Kush fiton me poshtërsi nuk qeveris dot me drejtësi!

TIRANË
Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka nisur ditën me një mesazh të fortë drejtuar qytetarëve.

Pas përballjeve të shumta me maxhorancën akuzave dhe kundërakuzave për zgjedhjet e kaluara dhe mesazheve për zgjedhjet e 25 prillit, Kreu i Shtetit tregohet i prerë teksa shkruan se kush fiton me poshtërsi nuk qeveri dot me drejtësi.

“Kush FITON me POSHTËRSI, nuk QEVERIS dot me DREJTËSI!”, është mesazhi i Metës duke theksuar fjalët kyçe të kësaj sentence.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet