Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kryenin aktivitet me kartëmonedha të falsifikuara, arrestohen 3 të rinj nga Kukësi

3 persona kanë rënë në prangat e policisë së Kukësit, pasi akuzohen se kryenin aktivitet me kartëmonedha të falsifikuara.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet Sh.J., 23 vjeç, U.B., 18 vjeç dhe B.D., 18 vjeç.

Të njëjtat burime bënë me dije se u sekuestruan 8 kartëmonedha 100 euro të falsifikuara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet