Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Genc Prelvukaj rezultoi pozitiv me Covid-19, Eni Koçi i nënshtrohet menjëherë testit

Ditën e djeshme, reperi i njohur, Genc Prelvukaj, ka njoftuar fansat e tij se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Menjëherë, pas kësaj duket se testit për koronavirus i është nënshtruar edhe partnerja e tij, Eni Koçi, pasi të shumtën e kohës e kalojnë pranë njëri-tjetrit.

Përmes një postimi në InstaStory, këngëtarja tregon se ka bërë testin serologjik por që në bazë të rezultateve ka qenë e infektuar me virus para tre muajve.

“Për fatin tim të mirë, e kam kaluar virusin para 3 muajve pa shqetësime serioze. Ju uroj shërim sa më të shpejt të gjithëve ju që po e kaloni ndërkohë”, ka shkruar Eni.

Kujtojmë që javën e kaluar, ajo publikoi këngën e re të titulluar “Lamtumirë” në bashkëpunim me grupin Fisnikët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet