Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë, përplaset nga kamioni një 59-vjeçare pranë spitalit të Vlorës, punonte aty si sanitare

Një 59-vjeçare është goditur sot nga një kamion pranë spitalit rajonal të Vlorës. Aksidenti ka ndodhur orës 10:15 minuta të mëngjesit të sotëm. Gruaja ishte duke kaluar rrugën pasi punon sanitare pranë spitalit!

59 vjeçarja Novruze Bregaj është dërguar menjëherë drejt spitalit rajonal, ku i është nënshtruar edhe një ndërhyrje kirurgjikale!

Mësohet se ajo ka ka marre disa dëmtime në trup, më të rëndat në këmbë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet