Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shifra të larta në Itali, 634 viktima dhe mbi 14 mijë të infektuar në 24 orë

Gjatë 24 orëve në Itali janë realizuar 149,232 teste për koronavirus, prej të cilave 14,842 raste kanë rezultuar pozitiv.

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se 634 pacientë kanë humbur jetën, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 61,240 viktima.

Autoritetet shëndetësore i bëjnë thirrje qytetarëve që të tregohen të kujdesshëm dhe të respektojnë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet