Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshjet e dëborës në Llogara bllokojnë aksin rrugor

Në aksin rrugor Dukat, Qafa e Llogarasë gjatë natës deri në orët e para të mëngjesit ka pasur reshje dëbore dhe ulje temperaturash.

Bllokohet lëvizja e automjeteve për shkak të ngricave.

Automjetet që duan të përshkojnë këtë aks qëndrojnë të bllokuar për shkak të ngricave dhe prezencës së borës në rrugë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet