Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humbi jetën, Manastirliu: E hidhëruar për ndarjen nga jeta të mjekes së talentuar

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Mansatirliu, shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të mjekes Suela Muça.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, Manastirliu thekson se ndarja e parakohshme nga jeta e mjekes është një humbje jo vetëm për miqtë dhe familjen e saj, por edhe për mjekësinë shqiptare.

Statusi:

E hidhëruar për ndarjen e parakohshme nga jeta të dr. Suela Muçës, mjekes së talentuar obsetër-gjinekologe dhe pedagoges së devotshme të Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike.

Një humbje e madhe për familjen dhe miqtë e shumtë të doktoreshës që transmetonte veç mirësi, por edhe për mjekësinë shqiptare.

U prehsh në paqe dr. Suela

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet