E trishtë/ Mjeku që humbi jetën nga COVID-i në Vlorë do bëhej baba pas pak ditësh!

Aktualitet
E trishtë/ Mjeku që humbi jetën nga COVID-i në Vlorë do

Leonard Kamberi, mjeku gjinekolog që humbi betejën me COVID-19 brenda pak ditësh do të bëhej baba, por fati i trishtë deshi që ai të mos e shihte këtë moment, Lajmin e ka dhënë kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli.

" Nard Kamberi, një tjetër mjek i talentuar dhe mik i rrallë, na u largua sot të gjithëve duke lënë vetëm bashkëshorten, Erindën, që pas pak ditësh pret të bëhet nënë për herë të parë, me femijën që prisnin me dashuri pas kaq shumë kohësh. Të prehesh në paqe Nardi! Do na mungosh shumë", shkruan Leli.

ME TE LEXUARAT