Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dëbora mbulon Llogaranë, qarkullimi pa probleme, apeli për drejtuesit e mjeteve

VLORË
Dëbora e parë ka zbardhur Llogaranë. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se reshjet e borës kanë shtruar të gjithë zonën malore në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Por me gjithë reshjet, kontraktori ka bërë pastrimin dhe shpërndarjen e kripës dhe rruga është e hapur dhe qarkullimi vazhdon pa probleme.

Ndërkohë Autoriteti Rrugor Shqiptar bën apel që drejtuesit e mjeteve, që kalojnë Llogaranë, duhet të tregohen të kujdesshëm, të ulin shpejtësinë, të respektojnë sinjalistikën dhe të pajisen me goma dimërore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet