Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti fatal në Kamëz ku humbi jetën 22 vjeçarja, ‘arrest shtëpie’ për shoferen e ‘Smartit’

19-vjeçarja Denisa Doku është lënë në “arrest shtëpie” lidhur me aksidentin fatal që ka ndodhur të shtunën (5 dhjetor) në rrugën “Demokracia” në Kamëz, si pasojë e të cilit ka vdekur 22-vjeçarja Alida Spahiu.

Arresti i shtëpisë i është dhënë me kushtin e heqjes së patentës deri në përfundim të hetimit gjyqësor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet