Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U përjashtua nga KED/ Apeli Administrativ rikthen në garën për Gjykatë Kushtetuese, Zhakilan Peton

Gjykata e Apelit Administrativ ka vendosur sërish ‘pro’ Zhaklina Petos për garën në Gjykatën Kushtetuese.

Kujtojmë se pedagogia, Peto paditi KED, pasi këta të fundit e përjashtuan nga gara për në Gjykatën Kushtetuese.

“Do të rishikoj vendimmarrjen time në lidhje me KED nëse do e vijoj procedurën” ka thënë ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet