Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tuna i ndërron mbiemrin djalit, reagon bashkëshorti i saj Patrisi

Këngëtarja Tuna Sejdi i ka ndërruar mbiemrin djalit të saj në rrjetin social Instagram, por ka pasuar edhe një reagim nga bashkëshorti i saj Patris Berisha.

Ai ka thyer heshtjen pas disa raportimeve që janë bërë në lidhje me raportin e tij me artisten e po ashtu edhe me djalin e tyre.

Në një video bashkë me djalin ai ka shkruar “Tian Patris Berisha”.

Tuna gjithashtu është zhvendosur të jetojë në vendlindjen e saj, në Shkup.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet