Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen 3 makina në Elbasan, njëra del nga rruga

Një aksident ku janë përfshirë 3 makina ka ndodhur sot në Elbasan.

Një i plagosur në aksident është dërguar në spitalin e Elbasanit.

3 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka dalë nga rruga.

Në aksident është përfshirë mjeti Mercedez Benz A Class i cili ka rënë ne kanal, një Opel Astra dhe një Mercedes Benz C Class.

Moti i keq është bërë shkak për shtimin e aksidenteve në vendin tonë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet