Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pëllumb Pipero del garant: Do ta bëj vaksinën LIVE, do jem një nga të parët

Mjeku Pëllumb Pipero ka dalë garant për vaksinë anti-covid që do të vijë në Shqipëri. I ftuar në ‘Opinion”, Pipero tha se ai vetë do ta bëjë vaksinën i pari, ose ndoshta ndër të parët.

Mjeku shtoi gjithashtu se do ta bëjë LIVE, për të treguar kështu edhe garanci tek qytetarët.

Pjesë nga biseda:

Blendi Fevziu: Do ta bëni vaksinën ju Pipero?

Pëllumb Pipero: Patjetër, unë do ta bëj i pari…

Blendi Fevziu: Vërtet?

Pëllumb Pipero: po, do ta bëj dhe LIVE, do ta demonstroj

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet