Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kishin pak muaj martesë, boksierja rreh për vdekje burrin e saj

Boksierja braziliane, Viviane Obneauf është arrestuar nga autoritetet policore të Zvicrës pasi ka rrahur për vdekje burrin e saj.

34-vjeçarja akuzohet nga policia se ka masakruar 61-vjeçarin Thomas në restoranin e tij në datën 18 tetor.

Dëshmitarët dhe fqinjët që e njohnin boskieren kanë shprehur se ajo ishte person i dhunshëm dhe zihej shumë me burrin e saj dhe njerëz të tjerë.

Kjo nuk është herë e parë që Viviane është arrestuar për dhunë pasi në vitin 2016 ajo ka qendruar një ditë në paraburgim pasi ka rrahur një mashkull në klub nate.

Viviane me burrin e saj, Thomas u martua në janar të këtij viti. Ndërkohë që ajo u ndalua nga policia këtë javë pas mbarimit të hetimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet