Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kim Kardashian bie nga froni, këto janë 2 bukuroshet me të pasmet më perfekte në botë

Amanda Holden dhe Susanna Reid kanë të pasmet më perfekte në botë, sipas ekuacionit të Raportit të Artë.

Rezultati u publikua nga Dr. Riçardo Frati, i cili analizoi fundshpinat e personazheve të famshëm kryesorë.

Grekët e lashtë pretendonin se ekzistonte një Raport i Artë për të gjitha gjërat kur iu afruan përsosmërisë.

Dy gratë bukuroshe kanë mundur edhe yllin Kim Kardashian, e cila arriti të ndryshonte imazhin e të bukurisë në botë e duke sjellë vëmendjen tek të format e bëshme të trupit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet