Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet e pajetë një femër në Prishtinë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Prishtinë ku sipas njoftimit të policisë rreth orës 12:10 është gjetur një femër pa shenja jete.

Sipas raportimit të policisë viktima jetonte e vetme dhe është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj.

Njësitë policore, ekipi mjekësor dhe prokurori janë paraqitur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Sipas vendimit të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është ende duke u hetuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet