Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

”Do laj sytë me lotët e tu”, Stresi bën shkrimin prekës për të ëmën

Ditën e sotme nëna e Stresit feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte as urimi i tij. Ai ka publikuar një video në mesnatë me momente të së ëmës dhe në sfond dëgjohej kënga që i ka dedikuar asaj “Të du mom”. Në një ka fotot e shfaqura në video ishte edhe Keisi, kjo do të thotë që çifti i ka rregulluar marrëdhëniet.

“Nëse një ditë nuk do jesh pranë meje, dije se çdo mëngjes do i laj sytë me
lotët e tu. Ah moj e shtrenjta nene, falenderoj Allahun e madh që më dha mundësinë të jetoja jetën dhe të njoha ty Nënë . Sa t’kem jetë në këtë jetë të jam mirënjohës. Sonte është ditëlindja jote dhe unë të uroj edhe 100 vite të lumtura e shtrenjta Nënë”, ka shkruar Stresi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet