Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Djali 7-vjeçar i Maradonës poston foton e fundit me të atin para vdekjes: Më mungon shumë baba

Është një foto të cilën ai nuk do ta harrojë gjatë gjithë jetës së tij. Djali 7-vjeçar i Maradonës, ka publikuar foton e fundit me babain e tij të dashur para vdekjes.

Dieguio Fernando ka postuar në profilin e tij në “Instagram” një foto ku shihet i buzëqeshur së bashku me legjendën e futbollit botëror, Deigo Armando Maradonan.

Vetëm dy javë pasi ishte bërë kjo foto, njeriu i cili ishte idhulli i miliona njerëzve në botë mbylli sytë për herë të fundit, pas një arresti kardiak.

“Më mungon shumë baba”, ka shkruar Fernandon në foton e publikuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet