Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Një ditë me dashuri dhe kujdes për veten e të afërmit”, Rama uron festën me pamje nga kisha e Shën Kollit në Voskopojë

Kryeministri Edi Rama ka një këshillë për të gjithë ndjekësit e tij. Në festën e Shën Kollit për të gjithë besimtarët e krishterë, Rama publikon një foto nga brenda kishës së Shën Kollit në Voskopojë dhe uron një ditë më dashuri dhe kujdes për veten e të afërmit.

“MIRËMËNGJES 😊
në këtë të diel të bekuar dhjetori që përkon me festën e Shën Kollit, ju uroj një ditë me dashuri dhe kujdes për veten e të afërmit tuaj🙏”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet