Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ilir Beqaj godet sërish”, denoncimi i PD: Të sëmurët dergjen rrugëve, ish-ministri e ka shtruar me haviar

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka, me anë të një statusi në “Facebook” denoncon se në kohën që të sëmurët nga Covid dergjen rrugëve, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ha hajvar.

Paloka thekson se hajduti mburret se e ka shtruar tavolinën e tij, me paratë e vjedhura nga tenderat.

Postimi i nënkryetarit të PD-së Edi Paloka:

Nuk ndalet Ilir Beqaj , godet perseri…!

Shikoni sesi mburret hajduti se e ka shtruar me haviar sot. Sot, kur të sëmurët dergjen rrugëve! Luks per Ramen dhe miqte e tij, me paratë e vjedhura nga tenderat dhe check-up në shëndetësi…Varferi, mjerim dhe lotë për njerëzit!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet