Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Era e fortë rrëzon pemën e Krishtlindjeve në mes të qytetit

Zona ne Jug-lindje te vendit vazhdon të jetë një rajon, i cili dominohet nga era e fortë dhe reshjet.

Era e fortë ka shkaktuar edhe rrëzimin e pemës së Krishtlindjeve në qytetin e vogël të Ersekës.

Punëtorët e bashkisë janë duke punuar për rivendosjen e pemës së festave të fundvitit në pedonalen e këtij qyteti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet