Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po kurohej në Turqi, COVID-i i merr jetën ish drejtorit të shkollës së muzikës në Shkodër

COVID-i i ka marrë jetën ish drejtorit të shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, në Shkodër, Sokol Marku.

Ai u nda nga jeta në moshën 63-vjeçare dhe ishte dërguar për kurim në Turqi.

Sokoli Marku që prej fillimit të muajit nëntor, ishte i shtruar për kurim në Stamboll nga Covid 19.

Prej rreth 2 javësh ishte në intubim atje, por që nuk mundi të mbijetonte duke humbur jetën mëngjesin e sotëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet