Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Olta Boka ka një lutje për mediat: Postova videon e vajzës padashje, mos e publikoni

Me 15 korrik të këtij viti, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Olta është treguar shumë e rezervuar, duke mos e zbuluar portretin e të bijës mirëpo ditën e sotme i ka ndodhur një incident. Ajo ka publikuar padashje një video të Gaias në Instastory.

Këngëtarja është penduar për veprimin e saj dhe ka kërkuar nga gazetarët të mos e përdorin këtë moment “delikat”.

“Nuk e di si m’u thanë duart dhe postova padashje një bisedë (video me Gaian), që po bëja me kushërirat e mia në Instagram. Ju lutem gazetarëve me shpirt të më kuptojnë në mospërdorimin e këtij momenti kaq delikat”, ka shkruar ndër të tjera Olta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet